Edremit'te 23 Nisan Coşkusu Yaşanacak

Ulusal Egemenliğimizin teminatı TBMM'nin kuruluş yıl dönümü ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Edremit ilçesinde pandemi nedeniyle verilen zorunlu aranın ardıldan düzenlenecek etkinliklerle coşkuyla kutlanacak.

PAYLAŞ

Ulusal Egemenliğimizin teminatı TBMM’nin kuruluş yıl dönümü ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Edremit ilçesinde pandemi nedeniyle verilen zorunlu aranın ardıldan düzenlenecek etkinliklerle coşkuyla kutlanacak.

Edremit ilçesinde Atamızın dünya çocuklarına armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşku içinde kutlanacak.

Edremit Belediyesi tarafından resmi törenlerin ardından çocuklar için gösteriler, dans ve müzik performansları, ikramlar, yarışmalar, sanat sokakları ve birbirinden güzel etkinliklerle dolu programlar hazırlandı.

Edremit'te 23 Nisan Coşkusu Yaşanacak

23 Nisan Cumartesi günü Edremit Belediyesi ve Edremit Rumeliler Kültür ve Dayanışma Derneği işbirliği ile Faruk Serpil Parkı’nda ardından Uğur Okulları işbirliği ile saat 14.00’te Akçay Cumhuriyet Meydanı'nda iki ayrı  "23 Nisan Çocuk Şenliği" düzenlenecek.

24 Nisan Pazar günü ise Edremit Belediyesi 22. Geleneksel Uçurtma Şenliği Altınkum Dalyan sahilinde gerçekleştirilecek.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN