Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

Ahmet Akın: Ayçiçeği Üreticisinin Durumu Vahim

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, AK Parti iktidarının ayçiçeği üreticisini ortada bıraktığını söyledi. “Üreticinin durumu vahim” diyen Ahmet Akın, “Balıkesir ayçiçeği üreticisinin fiyatın 8 liraya kadar gerilemesi ile zarar ediyor. Ayçiçek üreten çiftçi resmen cezalandırılıyor” değerlendirmesinde bulundu.

Ahmet Akın: "Yenilenebilir enerjide dünyanın gerisinde kaldık”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın Eskişehir’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin enerji politikalarını anlattı. “Yüksek potansiyelimize rağmen şu ana kadar yenilenebilir enerjide dünyanın gerisinde kaldık” diyen Ahmet Akın, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında enerjide atılım yapacaklarını söyledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın: “Kış Kara Değil, Kapkara Geçecek”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, elektrik ve doğalgaza yapılan son zamların faturalarını ödeyemeyen milyonlarca vatandaşa yenilerini ekleyeceğini, tarım, sanayi ve ticarethane elektrik ve doğalgazına gelen fahiş zamların da hayat pahalılığını daha da artıracağını söyledi.

Ankara'da Milyonluk Yatırımlar Getiren Ziyaretler

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ve Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ile Ankara’da Balıkesir'e yatırım ve destek için çalmadık kapı bırakmadı.

İyi Parti İl Başkanı Ural’dan ‘Milletvekili Adaylığı’ Açıklaması

İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural, Balıkesir Haber TV’yi ziyaretinde, Haber Koordinatörümüz Fatih Rüzgâr’ın “seçimlerde milletvekili adaylığınız söz konusu olacak mı? Sorusunu yanıtladı.

Vekil Uygur, İlçe İlçe Balıkesir'i Geziyor

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tatile girmesine fırsat bilen AK Parti MKYK üyesi Balıkesir milletvekili Belgin Uygur seçim bölgesindeki çalışmalarına hız verdi. Milletvekili Uygur her gün farklı bir ilçede yoğun geçen programlarla hemşehrileriyle bir araya geliyor.

CHP’li Sarı'dan Miting Teşekkürü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun 24 Temmuz Pazar günü gerçekleşen Milletin Sesi Balıkesir Mitngine coşkulu ve özverili bir şekilde katılım gösteren Balıkesirlilere, Genel Başkan Yardımcılarına, Milletvekillerine, İl yöneticilerine, İlçe Başkanlarına, Kadın Kollarına, Gençlik Kollarına ve partinin değişik kademelerinde emek veren parti emekçilerine teşekkür etti.

CHP’li Akın: Elektrik Üretimindeki Doğalgaz Fiyatı Son 1 Yılda Yüzde 567 Zamlandı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, doğalgaza yapılan zamma ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu Balıkesirliler’e Seslendi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milletin Sesi mitingi için Balıkesir’e geldi.

CHP Mitingle İlgili Basın Açıklaması Yaptı

CHP Balıkesir İl Başkanlığı, parti genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Balıkesir’de gerçekleştireceği “milletin sesi” mitingine vatandaşları davet etmek amacıyla basın açıklaması düzenledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın: Tarım Bakanlığı Derhal Tedbir Almalı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, ayçiçeği ve mısırı tehdit eden “çayır tırtılı” zararlısına karşı Balıkesir’de de önlem alınması için Tarım ve Ormancılık Bakanlığı’na çağrıda bulundu.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ İl Kongresi için Balıkesir’e Geldi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ partisinin Balıkesir İl Başkanlığı 1. Olağan Kongresine katılmak için Balıkesir’e geldi.

Ahmet Akın: "Milletin Sesi Balıkesir'den yükselecek"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, vatandaşları 24 Temmuz Pazar günü Balıkesir Kuvayı Milliye Meydanı’nda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek Milletin Sesi Mitingi’ne davet etti

Eski Milletvekili Turan Çömez’den  Siyasete Dönme Hareketleri 

Kuruluşundan itibaren Ak Parti içinde hareket eden ve Balıkesir Milletvekili olan Turan Çömez Gönen’de etkinlikte bulunan İyi Parti İl ve İlçe yöneticileriyle birlikte oldu.

Vatan Partisi’nden “NATO’dan Çıkalım” İmza Kampanyası

Vatan Partisi ülke genelinde “NATO’dan çıkalım” imza kampanyasını sürdürüyor. Bu kapsamda Vatan Partisi Balıkesir İl Başkanlığı da Salih Tozan Kültür Merkezi’nin yanında açtığı stantta, vatandaşlara broşür dağıttı ve neden NATO’dan çıkılmasını istediklerini anlattı.

Milletvekili Canbey 'Hiçbir Gazeteci, Gazetecilikten Tutuklu Değildir'

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, TBMM Genel Kurulu’nda konuşma yaptı. Canbey, HDP Grup Önerisi aleyhinde AK Parti Grubu adına konuştu: “Özgür basın demokrasinin teminatıdır”

Ak Parti Balıkesir İl İstişare Toplantısı Yaptı

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı, “Ak Parti Seçim İşleri Başkanlığı İl İstişare Toplantısı”nı Abdülhamit Han Gelişim Merkezi toplantı salonunda yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Ahmet Akın:

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, 8 ay önce  AK parti iktidarı tarafından Balıkesir’e söz verildiği halde yapılmayan, eksik bırakılan yollarını Meclis gündemine taşıdığını hatırlatarak, “Bir değil, iki değil. Defalarca uyardık. TBMM tutanakları açın bakın! Balıkesir yollarında katliam gibi kazalar oluyorsa sorumlusu AK Parti iktidarıdır. İktidarın sözlerini tutmamasıdır” diye konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın Gömeç’te Romanlarla Buluştu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Balıkesir Gömeç’te Romanlarla buluştu ve CHP’nin Roman vatandaşlara eğitim, sağlık, istihdam, barınma, sosyal yardım ve hizmet erişim ve ayrımcılık konularında yaşadıkları sorunlara yönelik çözüm önerilerini anlattı.

Toplam 51 haber.