Asayiş

Asayiş Haberleri

Okulların Çevresine Sıkı Denetim

Balıkesir İl genelinde eğitim öğretimin güvenli ortamlarda huzur içinde sürdürülmesi konusunun Valilik tarafından çok yakından takip edildiği bildirildi.

İvrindi’de Tarihi Eser Kaçakçılığı Operasyonu

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı tarafından kültür ve tabiat varlıkları kaçakçılığına yönelik yapılan istihbari çalışmalar neticesinde, İvrindi ilçesinde 1 şüphelinin elinde bulunan tarihi eserleri satmak istediğinin tespiti üzerine şüphelinin ev ve eklentilerinde aramalar yapılarak şüpheli yakalandı.

Balıkesir’de Uyuşturucu Operasyonu

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı tarafından uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik yapılan istihbari çalışmalar neticesinde, Ayvalık, Karesi, Edremit, Gömeç ve Sındırgı İlçelerinde uyuşturucu madde bulundurduğu ve ticareti yaptığı tespit edilen 7 şüpheliyi yakaladı.

Aranan 9 Kişi Yakalandı

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü İlde genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla Asayiş Şube Müdürlüğü, Altıeylül, Ayvalık, Bandırma, Burhaniye, Edremit, Erdek ve Gönen İlçelerinde 20.08.2022 tarihinde yapılan çalışmalarda 9 aranan şahıs yakalandı ve 2 şahıs tutuklandı.

Huzurlu Bir Bayram İçin Polis ve Jandarma Teyakkuza Geçti

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Balıkesir Valiliği tarafından bayram tatilinin huzur ve güven ortamı içinde geçirilmesini sağlamak için bir dizi tedbir alındı. 

25 Aranan Şahıs Yakalandı

Balıkesir Asayiş Şube Müdürlüğü, yaptığı çalışmalarda 25 aranan şahsı yakaladı ve 7'sini tutukladı.

Kaçak Tütün Operasyonu

Balıkesir Edremit KOM Grup Amirliği görevlileri Tütün ve Tütün Mamulleri Kaçakçılığının önlenmesine yönelik yapılan çalışmalar neticesinde şüpheli şahısların işyerinde ve ikametinde aramalar yaptı.

Balıkesir’de Huzur Operasyonu

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı’nca ilde genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla 21-22 Haziran 2022 tarihlerinde bazı çalışmalar ve yol aramaları gerçekleştirdi.

Manyas’ta Dolandırıcılar Yakalandı

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı tarafından, nitelikli dolandırıcılık suçlarına yönelik yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde, Manyas İlçesinde birçok vatandaşı yaklaşık (2.500.000) TL dolandırdıkları tespit edilen 5 şüphelinin ikamet adreslerinde aramalar yapıldı.

Balıkesir Merkezli Operasyonda 18 Şüpheli Örgüt Üyesi Yakalandı

Balıkesir merkezli 13 ilde 26 şüpheliye yönelik eş zamanlı operasyon yapıldı 18 şüpheli yakalandı, 8 şüpheli aranıyor…

Balıkesir’de ‘Müsilaj Operasyonu’

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü KOM Daire Başkanlığı koordinesinde organize suç örgütleri, silah-mühimmat kaçakçılığı yapan şahıs ve gruplara yönelik sahil bölgelerinde bulunan ilçelerde bugün saat 06.30 da eş zamanlı müsilaj operasyonu düzenlendi.

25 Aranan Şahıs Yakalandı

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü’nce İlde genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla Asayiş Şube Müdürlüğü, 7 ilçede 25 aranan şahsı yakaladı ve 8 şahsı tutukladı.

11 Yıl 3 Ay Kesinleşmiş Hapis Cezası Bulunan Şahıs Yakalandı

Balıkesir’de Kilitlemek suretiyle muhafaza altına alınmış eşya hakkında hırsızlık, Ruhsatsız ateşli silahlarla mermileri satın alma bulundurma, suçlarından aranan ve hakkında toplam 11 YIL 3 AY kesinleşmiş hapis cezası bulunan R.Ç. isimli şahıs ekipler tarafından yakalandı.

Balıkesir Organize Şubeden Büyük Tütün Operasyonu

BALIKESİR ORGANİZE ŞUBEDEN  BÜYÜK TÜTÜN OPERASYONU Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde yaklaşık 4 ay süren çalışmalar sonucu tütün kaçakçılığından 35 kişi suç aletleriyle birlikte yakalandı.

Aranan 109 Kişi Yakalandı; 35’i Tutuklandı

Bir hafta devam eden çalışmalarda 109 aranan şahıs yakalandı. Adli mercilere sevk edilen bu kişilerin 35’inin tutuklandığı bildirildi.

Altı Yıldır Aranan Suç Makinesi Yakalandı

Çocuğun cinsel istismarı, dolandırıcılık, vergi usul kanuna muhalefet,  hırsızlık, Trafik güvenliğini tehlikeye sokma suçlarından aranan M.Y. yakalandı.

Balıkesir’de 25 Aranan Şahıs Yakalandı, 6’sı Tutuklandı

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 25 aranan şahsı yakaladı ve 6 şahıs tutuklandı.

Balıkesir’de 143 Aranan Şahıs Yakalandı

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğünce İlde genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Toplam 59 haber.