Öğrencilere İlk günaydın Vali Şıldak'tan Geldi

Vali Şıldak Haftaya Okul Ziyaretiyle Başladı  Vali Şıldak, haftanın ilk gününe öğrencilerin pozitif enerjileri ile başladı. Eşi Fatma Nur Şıldak ile Umut Özel Eğitim İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti, öğrencilerle basketbol oynadı.

PAYLAŞ

 

 

Vali Hasan Şıldak, Balıkesir’in eğitimine enerji veren, oluşturduğu sinerji ile başarıyı arttırmayı amaçlayan Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesinin çalışmalarını yakından takip ediyor. 

İl genelindeki her kademeden okulda eğitimin aktörleri olan öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen Vali Şıldak, projenin oluşturduğu motivasyona ziyaretleriyle güç kazandırıyor. 

7'den 70'e her kesimle bir araya gelen Vali Şıldak, bahçede oynayan çocuklarla doyasıya eğlendi. Çocukların, Vali amcalarının ziyareti dolayısıyla yaşadıkları mutluluk gözlerinden okundu. 

Sınıflarında ziyaret ettiği öğrencilerle sohbet eden Şıldak, öğretmenlerle de kısa bir toplantı yaptı. Vali Şıldak, BİGEP'in yapı taşlarından olan öğretmenlerin gayretli çalışmalarını yakından takip ettiğini dile getirdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN