Vali Şıldak 'Bir Lokma Bin Sofra' İftar Programına Katıldı

Vali Hasan Şıldak, Eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Bir Lokma Bin Sofra' temalı iftar programında vakıf şemsiyesi altında yardım alan vatandaşlarla bir araya geldi.

PAYLAŞ

Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün ülkemizin köklü, ecdat yadigarı eserlerine sahip çıkan, toplumda yardımlaşmayı ve dayanışmayı en yüksek seviyede gerçekleştirmek için çaba gösteren müstesna bir kurum olduğunu söyleyen Vali Şıldak, “Ramazan Ayı demek hoşgörü, dayanışma, kardeşlik, birbirimizin kusurunu görmeme, birbirimize daha anlayışlı yaklaşma, birlik ve beraberlik demektir. En yüce ve kutsal duyguların yeryüzünde insanların kalbine, yüreğine dokunduğu ve manevi havayı teneffüs ettiğimiz bu mübarek ayda her akşam bir başka iftar programında toplumun farklı kesimlerinden güzel insanlarımızla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Bu duyguların pekişmesini sağlayan bu iftarı düzenleyen Vakıflar Genel Müdürlüğümüzü ve Vakıflar Bölge Müdürlüğümüzü böyle bir buluşmayı sağladıkları için tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu. 

Vali Şıldak 'Bir Lokma Bin Sofra' İftar Programına Katıldı

Programa Vali Şıldak ve Eşi Fatma Nur Şıldak’ın yanı sıra Vakıflar Genel Müdür Yardımcısı Erol Ökten, Vali Yardımcısı İrfan Demiröz, Vakıflar Bölge Müdür Vekili Barış San ve Vakıflar Bölge Müdürlüğünden yardım alan vatandaşlar katıldı.

Vali Şıldak 'Bir Lokma Bin Sofra' İftar Programına Katıldı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN