MHP Balıkesir'de Üye Kayıtları Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay YÜKSEL Başkanlığında Üye Kayıt Programının 4.'sü gerçekleştirildi.

PAYLAŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay YÜKSEL Başkanlığında Üye Kayıt Programının 4.’sü gerçekleştirildi.

Programda konuşan İl Başkanı Ekrem Gökay YÜKSEL; ”Milliyetçi Hareket Partisi 4. Hafta itibariyle üye kayıtlarına tüm hızıyla devam ediyor. 

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığının tertiplemiş olduğu üye kayıt programına hoş geldiniz şeref verdiniz. Sizlerin gayretleri, vatandaşlarımızın bizlere olan teveccühü ile üye sayımız her geçen gün artmaya devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi’nin programlarını siyasetini çalışmalarını bundan sonraki süreçte hep beraber takip edip, hizmetlerimizi daha iyi noktalara taşımak için hep birlikte mücadele edeceğiz. Üyeliklerinizin Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. dedi.’’ 

Daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay YÜKSEL, Altıeylül İlçe Başkanı Tayfun TURSUN, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Başkan Yardımcıları, üyelere rozetlerini takarak hediyelerini takdim etti.
 Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN