Minikler 23 Nisan'da Eğlenceye Doydu

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için Karesi Belediyesi Spor Toto Tesislerinde çocuklarla bir araya geldi. 23 Nisan için düzenlenen çeşitli aktivitelere katılan Başkan Orkan, miniklerle eğlenceli anlar yaşadı.

PAYLAŞ

Karesi Belediyesi'nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için düzenlediği etkinlikler kentte coşkulu kutlamalara sahne oldu. Karesi Belediyesi Spor Toto Tesisleri’nde çocuklar için düzenlenen programlar ise şenlik havası esti. Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan’ında katıldığı kutlamalar kapsamında ilk olarak 23 Nisan Satranç Turnuvası’nın açılışı yapıldı. Başkan Orkan, akşam ise Karesi Belediyesi tarafından Karesi Belediyesi Spor Toto Tesislerinde düzenlenen ‘Ramazan Çocuk Şenliği’ne katıldı.

Başkan Orkan’a eşi Pelin Orkan, belediye başkan yardımcıları ve muhtarlar eşlik etti. Çocukların aileleri ile birlikte büyük ilgi gösterdiği şenliklerde sokak oyunları, palyaço eğlencesi, sihirli balon gösterisi, sihirbaz gösterisi, tahtabacak gösterisi ve jonglör gösterisi yeraldı. Çocuklara gösterilerde eşlik eden Başkan Orkan, “Küçük hanımlar, küçük beyler. Sizler, hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir ikbal ışığısınız. Meclisimizin kuruluşunun 102. yıldönümü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun” açıklamasında bulundu.

Kutlamalar gece geç saatlere kadar sürerken, çocuklar ve aileleri eğlence dolu saatler yaşadı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN